знімаємо на відео
послуги послугимонтаж графіка

наше життя


Осіннє вбивство у Мюнхені
Атентат (1995) - 101 хв
Фільм охоплює період від 1947 року, коли рейдові загони УПА з боями проривались за кордон, і до осени 1959-го, коли у Мюнхені від руки аґента КДБ загинув Степан Бандера.
УПА - ставить спротив большевикам
Страчені світанки (1995) - 95 хв
Большевики прагнуть встановити свої порядки на знову окупованих ними землях Західної України. УПА - партизанська армія - ставить спротив їхній політиці.
Вони непримиренні, хоча в них так багато спільного...
Далекий постріл(2005) - 60 хв
У німецький полон потрапляють совєтський капітан Краснощок і вояк УПА Блискавка — двоє молодих патріотів України, кожен з яких твердо переконаний у правоті своєї ідеї.
Ці події по-різному позначаються на долі героїв фільму
Карпатське золото(1991) - 92 хв
Західна Україна, 1945 рік. За даними розвідки Першого Українського фронту в район Карпат увійшов загін особливого призначення під керівництвом гауптмана Гінце на пошуки золота для потреб Німеччини.
У картині йдеться про події кінця ІІ світової війни в одному з прикарпатських сіл Західної України.
Один, в полі воїн- 1 (2003) - 67 хв
Сюжет фільму побудований на реальних фактах. У ньому немає жодного вигаданого героя, як і не вигадано жодної події. Під час зйомок фільму творчу групу активно консультували кілька живих свідків тих далеких подій 1944 року.
За сюжетом стрічки, сержант Радянської Армії Роман Карпенюк приїздить на 3 дні у відпустку в рідне село Потоки, де мешкає його кохана дівчина Аничка.
Один, в полі воїн- 2 (2003) - 72 хв
Проте шлях героєві перепиняють уповноважений НКВС, провідник УПА і ватажок озброєних мародерів, до рук якого потрапила Аничка. Тож навколо триденних пошуків нареченої обертається весь подальший сюжет стрічки.
Герої фільму, побудованого на реальних фактах, молоді українці, які свідомо йшли до лав УПА
Залізна сотня (2005) - 97 хв
Події у фільмі відбуваються на теренах Східної Польщі, території, на якій споконвічно проживали мільйони українців, і котру спочатку захопила більшовицька Росія, потім Третій Рейх, а після війни Сталін "подарував" Польщі.
Музика
Один - в полі воїн. Частина 1 (2003) - 67 хв
Найкраща музика-4