Вітаємо Вас!
НазадМістоЗМІАфішаОб'яваДовідкаКонтактРеклама
  
 


Маєш вебсторінку?  
 


 
Радіостанції України

 

 
Довідник Оголошення
 

  • Перейти до списку радіостанцій

     Перша українська радіостанція розпочала мовлення 16-го листопада 1924-го року у Харкові, що тоді був столицею Української РСР. Згодом радіомовні станції відкрилися й в інших куточках України. Розуміючи силу радіо як потужної пропагандистської машини, радянський уряд вкладав кошти в радіофікацію країни та популяризацію нового на той час засобу масової інформації серед населення. Звичайно, всі радіостанції, що були тоді створені, перебували у власності держави і обслуговували потреби правлячого в Радянському Союзі комуністичного режиму.
Перша ж недержавна радіостанція на території сучасної України розпочала мовлення у 30-х роках зі Львова, що тоді перебував у складі Польщі. Станція мала назву "Lwowska Fala".
З набуттям Україною незалежності у 1991-ому році розпочався й новий період в історії українського радіомовлення, що на той час вже велося в діапазонах довгих, середніх, коротких та ультра-коротких хвиль, а також на мережі проводового мовлення. Було реорганізовано систему державного радіомовлення, яке відтоді здійснюється по трьох каналах внутрішньодержавного мовлення, а також має Всесвітню службу, а крім того врешті почали з'являтися українські недержавні радіостанції, які досить швидко завоювали перші місця в рейтинґах популярності. Особливо цьому сприяло відкриття в Україні верхньої частини УКХ-діапазону (FM), адже більшість передавачів, які випускаються у світі, розраховані на прийом станцій саме у цій смузі частот.
Наразі українське радіомовлення складається вже не лише з ефірних та проводових станцій. Активно використовуються супутникові канали зв'язку, які зробили можливим створення великих мережевих радіокомпаній, з'явилися інтернет-радіостанції. Йде також процес "розподілу праці": окрім станцій, що ведуть власне мовлення, з'явилися в Україні також синдикейшн-компанії, які спеціалізуються на виробництві програм для радіомовних станцій.
Однак, і про коріння ніхто не забуває: щороку 16-го листопада Україна святкує День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Не забуто й радіостанцію "Lwowska Fala" - її ім'ям (але вже українською мовою) названо одну з сучасних львівських радіокомпаній - радіо "Львівська хвиля".

   
  Радіонавчання  

Докладнішу інформацію про радіостанції шукайте у їхніх офіційних веб - сторінках .

 

 
Слухайте нас:

'Українське радіо'

Радіо 'Europa Plus Україна'

Радіо 'XITFM Україна'

'Русское Радио Україна'

Dance radio 'Kiss FM'

Радіо 'Шансон'

Радіо'Джем FM'

'MusicРадіо'

'Радіо РОКС Україна'

'Молоде радіо'

'i-Radio'

'ЭТО Radio Plus'

'ЭТО Radio Plus'

'ЭТО Radio Dance'
'University Radio Network'

Чернігівське online-радіо 'Високий Вал'

Радіо 'Західний полюс' 104.3FM

Радіо СіД FM

Радіо 'Станція 103.2FM'

Радіо 'Великий Луг'

'АРмянское Радио'

Радиогруппа 'Золотой Граммофон' (Краматорск)

'Русское радіо - Краматорськ'

Радіо 'Europa Plus у Донбасі'

Радіо 'Вежа'

Радіо 'Львівська хвиля'

Радіо 'Незалежність'

Радіо Маяк — затишно так!  Олександрія, 107,6 FM

'УХ-радіо 101FM

КРОК Радiо - Житомир,    102.2FM
 
 

Нас файно слухати на
  Windows:

Winamp Завантажити
Foobar  Завантажити
Media Player Завантажити
  Macintosh:
iTunes Завантажити
 Linux:
Xmms Завантажити
  Universal:
VLC M. Player Завантажити

 
Отримати 'Winamp Media Player'
Отримати 'Real Player'
Отримати 'Windows Media Player'
Отримати 'XMMS'
Отримати 'jetAudio'
Отримати 'iTunes'