“Люблю тебе, Прикарпатський краю”


А потім була забава аж до рання. Були згадані та відтворені народний танець "Голубка" та проведено конкурс на краще гуляння "Гуцулки", пісні про Довбуша, визначено кращого співака Прикарпаття, найміцнішого Галичанина.

Далі >>>

 


ОЙ НА ІВАНА, ТА Й НА КУПАЛА…


Запальні українські мелодії кликали всіх до танцю. Пісні чергувалися з танцями, новими сценками. Закінчилося дійство тим, що дівчата вкинули віночки у інсценізовану річку.

Далі >>>

 


Українська толока у Блумінгдейл


У неділю 31 серпня українці містечка Bloomingdale, під час проведення «Української толоки 2008», мали змогу спостерігати... Це неможливо описати - це потрібно побачити. Свято було добре організоване, все продумано до дрібниць.


Далі>>>
 

 
Контакт


Замовлення дисків.
Організація концертів, забав, вечірок та інших святкових подій за участю "ПРИКАРПАТТЯ"

Звертайтесь за телефоном в Чикаго :

( 1-773-612-1145 )

Завжди раді зустрічі з Вами.

Голова клубу - Петро.

 

                           

Свято вдалося дуже добре

Культурно - просвітницький клуб "Прикарпаття", який віднедавна діє при православній парафії святого князя Володимира, під час своїх виступів виконує народні композиції, які вносять свій колорит до свята.

Далі >>>

 

ОЙ НА ІВАНА, ТА Й НА КУПАЛА…

Запальні українські мелодії кликали всіх до танцю. Приміщення наповнилося українськими піснями, духом єдності, радості, любові, а пам’ять відтворила дорогі серцю спомини.

Далі >>>

 


Культурно - просвітницький клуб "Прикарпаття"

В українському Чикаго є багато людей, які дбають про нашу українську культуру, про відновлення і збереження наших традицій. Недавно був створений клуб “Прикарпаття”, засновником якого була група ентузіастів на чолі з Богданом Бойчуком.


Далі>>>
 

   
Веб-дизайн: New Image      Інформаційна підтримка: Час і Події , Українське Слово  , Українське Село